menu

ust_ban
 KREDİ YAPILANDIRMA

  • Kredi geri ödemelerinizi yapabiliyorsunuz ancak uzun süre bu ödemeler nedeniyle yatırım yapamayacak veya firmanızı büyütemeyecek misiniz?
  • Kısa vadeli kredileriniz işletme sermayeniz üzerinde baskı yaratmaya mı başladı?
  • Kullanmış olduğunuz kredilerin vadeleri yaklaştı ancak beklediğiniz satış ve tahsilatlar henüz gerçekleşmedi mi?
  • Kredi ve borçlarınızı zaman içerisinde geri ödeyerek işlerinizi küçültme kararı aldınız ancak alacaklılar ve bankalara yapılması gereken ödemelerinizin vadeleri sizi zorluyor mu?
  • Kredilerinizi yapılandırmak mı istiyorsunuz?

İstanbul Finansal Danışmanlık Hizmetleri olarak, firmanın finans ekibine finans yönetimi konusunda eğitim ve destek vermekteyiz. Bankalarla kredi görüşmeleri yapmadan önce firmanın kısa ve uzun vadede ne tür bir finansman ihtiyacı olduğunu/olacağını belirliyoruz. Maliyetlerde, kurlarda, alacak tahsil ve borç ödeme sürelerinde, firmanın yıllık büyüme oranı vs. parametrelerde yaşanabilecek muhtemel değişikliklerin firmanın önümüzdeki 3 yıllık süreçteki mali tablolarına nasıl yansıyacağını gösterir çeşitli senaryoların bulunacağı bir rapor hazırlıyoruz.

Bu rapor ile firmanın önümüzdeki 3 yıllık süreçte karşılaşabileceği tüm durumlar öngörülmekte olup, bu durumların gerçekleşmesi halinde nasıl bir aksiyon alınacağı önceden tespit edilmiş olacak ve sürprizlere karşı önceden tedbir alınabilecektir.

Bu rapor paralelinde, firmanın finansman ihtiyacının miktarı, döviz cinsi ve vadelerinin tespiti ve gerekli kaynağın en uygun maliyetle bulunması için finans kurumlarıyla yapılacak görüşmelerde kullanılacak gerekli projeksiyon ve fizibilite raporlarını hazırlayarak ilgili finans kurumlarıyla görüşüyoruz

İstanbul Finansal Danışmanlık, İşletme Koçluğu ve Eğitim Hizmetleri firması ile tanışma ve ücretsiz ön değerlendirme toplantısı için lütfen tarafımızla irtibata geçiniz.
yapılandirma
ana_sag

ban_alt

  İstanbul Finansal Danışmanlık Copyright 2014 Tüm Hakları Saklıdır.  
     

kredi yapılandırma

kredilerimi yapılandırmak istiyorum

kısa vadeli kredilerin yapılandırılması