finansal danışmanlık finansal danışman finansal danışmanlık şirketleri finans danışmanlık istanbul finansal danışmanlık finans danışman finansal danışmanlık şirketleri istanbul

finansal danışmanlık uzmanı
FİNANSAL DANIŞMANLIK NEDİR ?


FİNANSAL DANIŞMANLIK NEDİR? FİNANS DANIŞMANI NE İŞ YAPAR?

Firmaların finansman departmanlarının işi her zaman çok zor olmuştur. Firmanın pek çok departmanı (satın alma, muhasebe, eğitim vb.) işlerinin gereği ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarını finans departmanına iletirler. Finans departmanı, kurum içi ihtiyaçları karşılamakla birlikte, tedarikçiler ve diğer kişi ve kurumlara yapılacak ödemeleri de karşılamakla yükümlüdür. Bunu yaparken piyasa alacaklarının tahsilini planlayarak gerekli olan vadelerde gerekli finansman tutarını hazır bulundurmayı amaçlamaktadır. Ancak ülke ve sektör koşulları göz önünde bulundurulduğunda yapılan planlamanın çoğu zaman tahsilatların aksaması nedeniyle tam olarak uygulanamadığı görülmektedir. Firmalar bu gibi durumlarda dış kaynağa ihtiyaç duymaktadır ve bu kaynağı da genellikle banka ve diğer finans kurumlarından sağlamaktadır. Dış kaynağın düzenli ve sorunsuz olarak kullanılabilmesi için finans kurumları ile iyi ilişkiler kurulması ve kredi limitlerinin her zaman hazır bulunması yaşanabilecek sürpriz tahsilat sorunlarının aşılmasında çok önemlidir.

İstanbul Finansal Danışmanlık Hizmetleri olarak, konusunda deneyimli finans danışmanı uzmanları tarafından, firmanın finans ekibine finans yönetimi konusunda eğitim ve destek vermekteyiz. Bankalarla kredi görüşmeleri yapmadan önce firmanın kısa ve uzun vadede ne tür bir finansman ihtiyacı olduğunu/olacağını belirliyoruz. Maliyetlerde, kurlarda, alacak tahsil ve borç ödeme sürelerinde, firmanın yıllık büyüme oranı vs. parametrelerde yaşanabilecek muhtemel değişikliklerin firmanın önümüzdeki 3 yıllık süreçteki mali tablolarına nasıl yansıyacağını gösterir çeşitli senaryoların bulunacağı bir rapor hazırlıyoruz.

Bu rapor ile firmanın önümüzdeki 3 yıllık süreçte karşılaşabileceği tüm durumlar öngörülmekte olup, bu durumların gerçekleşmesi halinde nasıl bir aksiyon alınacağı önceden tespit edilmiş olacak ve sürprizlere karşı önceden tedbir alınabilecektir.

Bu rapor paralelinde, firmanın finansman ihtiyacının miktarı, döviz cinsi ve vadelerinin tespiti ve gerekli kaynağın en uygun maliyetle bulunması için finans kurumlarıyla yapılacak görüşmelerde kullanılacak gerekli projeksiyon ve fizibilite raporlarını hazırlayarak ilgili finans kurumlarıyla görüşüyoruz. Eğer firmanın mali yapısı itibariyle kısa vadeli kredilerinin yapılandırılması gerekiyorsa, nakit akışına uygun bir ödeme planı kapsamında kredileri yapılandırılması için finans kurumları ile görüşmeler yaparak en uygun krediyi tesis etmeye çalışıyoruz.

Ayrıca yatırım yapmayı planlayan firmaların yatırım projelerinin detaylı fizibilite çalışmalarını ve diğer gerekli olan raporlarını hazırlayarak, finans kurumları ile en uygun vade ve maliyetli kaynağın temini için görüşmekteyiz.

İstanbul Finansal Danışmanlık, İşletme Koçluğu ve Eğitim Hizmetleri firması ile tanışma ve ücretsiz ön değerlendirme toplantısı için lütfen tarafımızla irtibata geçiniz. https://istanbul-soft.com.tr buraya tıklayınız. firmasının iştirak firmasıdır. İstanbul Soft firması e-ticaret paketleri, e ticaret yazılımları, eticaret, kurumsal web sayfası vb hizmetler konusunda faaliyet göstermektedir.

finans uzmanı
 uzman finans danışmanı finansal danışmanlık uzmanları finansal danışmanlık şirketleri istanbulda danışman

ban_alt finansal danışmanlık konusunda uzman

İstanbul Finansal Danışmanlık Copyright - Tüm Hakları Saklıdır.

finansal danışmanlık şirketleri

finansal danışman

finansal danışmanlık şirketleri istanbul

İstanbul Finansal Danışmanlık , finansal danışmanlık , finans danışmanı , finans danışmanlığı , İşletme Koçluğu ve Eğitim Hizmetleri firması özetle Kısa Vadeli Kredilerin Yapılandırılması, Finansal Danışmanlık, finans danışmanlığı, finansal danışman konularında hizmet vermektedir. sizlere öncelikle tanıtım videomuzu seyretmenizi tavsiye ediyoruz. finansal danışmanlık şirketlerinden biri olarak finans uzmanı, finansal danışman ve finansal danışmanlık konusunda uzun yıllardır güvenilir bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız, firmalara en uygun kredinin bulunması konusunda finansal danışmanlık hizmeti vermektedir. firmamızın vermekte olduğu finansal danışmanlık hizmeti, istanbul finansal danışmanlık şirketlerinden farklı olarak sadece finansal danışmanlık hizmeti vermeyip, finansal danışmanlık (finans danışmanlığı) hizmeti vermiş olduğu firmalara aynı zamanda finans konusunda eğitim vererek, 9 yıllık birikimini finansal danışmanlık yaptığı firmalarla paylaşarak onların finansal birikimlerinin artırılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, finans uzmanlarımızın bilgi birikimlerini sizlerle paylaşacakları konusunda tereddüt etmemenizi rica ediyoruz.. İstanbul Finansal Danışmanlık Hizmetleri olarak, konusunda deneyimli finans danışmanı uzmanları tarafından, firmanın finans ekibine finans yönetimi konusunda eğitim ve destek vermekteyiz.. FİNANSAL DANIŞMANLIK NEDİR? FİNANS DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ? FİNANSAL DANIŞMAN NE YAPAR? FİNANSAL DANIŞMANLIK HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEYİ BU SİTEDE BULACAKSINIZ. istanbul finansal danışmanlık firması, istanbul finansal danışmanlık şirketlerinden birisidir. Finansal danışmanlık konusunda merak ettiğiniz tüm konular hakkında web sitemizde detaylı bilgi bulacaksınız.