menu

ust_ban
 EN UYGUN KREDİ


Firmanızın gösterdiği faaliyet alanı, satışlarını yaptığı döviz cinsi, stoklarını kaç günde ticari mal haline getirerek sattığı, alacak ve borçlarının vadesi vs. parametrelere göre gerekli olan kredinin vadesi, tutarı ve döviz cinsi değişiklik göstermektedir. Firmanız için en uygun krediyi belirlerken, kısa ve uzun vadede firmayı işletme sermayesi açısından rahatlatacak ve açık pozisyon yaratmayacak kredi türü tercih edilmelidir. Uzun vadeli yatırım kredilerinde ise yapılacak yatırımın fizibilitesi tüm olumsuz senaryolar göz önünde bulundurularak hazırlanmalı ve kullanılacak kredinin geri ödeme planı, yatırımın fizibilitesine uygun olarak hazırlanmalıdır. 

İstanbul Finansal Danışmanlık, İşletme Koçluğu ve Eğitim Hizmetleri firması sizler için en uygun krediyi bulmak üzere çalışmaktadır.


İstanbul Finansal Danışmanlık, İşletme Koçluğu ve Eğitim Hizmetleri firması ile tanışma ve ücretsiz ön değerlendirme toplantısı için lütfen tarafımızla irtibata geçiniz.

 

kredi
ana_sag

ban_alt

  İstanbul Finansal Danışmanlık Copyright - Tüm Hakları Saklıdır.  
     

en uygun kredi

en uygun kredi hangisi

istanbul finansal danışmanlık firması olarak müşterilerilerimizin faaliyet gösterdikleri sektör ve faaliyet döngülerine göre en uygun kredinin hangisi olduğunu araştırarak finansal danışmanlık alanında hizmet vermekteyiz. en uygun kredi imkanları için tarafımızla irtibata geçiniz.