menu

ust_ban
DIŞ TİCARET

ARTIK İHRACAT YAPMAK ÇOK DAHA KOLAY !! İNTERNETTE AYLARCA MÜŞTERİ ARAMANIZA GEREK YOK.

Soru çok basit; kime ihracat yapabilirim? İnanın cevap da bir o kadar basit.. Sizden ürün alma ihtimali en yüksek olan firmalar hangileridir? Tabii ki geçtiğimiz yıl aynı ürünü ithal etmiş olan firmalar..

İkinci soru; Peki bu firmaları nasıl öğrenebilirim? Bunun cevabı da çok basit.. Bazı ülkeler, ithalat yapan firmalarını ve bu firmaların hangi ürünleri ithal ettiklerini GTİP bazlı olarak paylaşmaktadır. NEDEN Mİ? Çünkü bu firmalara Dünya'nın çeşitli yerlerindeki ihracatçıların ulaşmasını ve daha iyi fiyatlar sunmalarını istemektelerdir.

KİM DAHA İYİ BİR FİYATA AYNI ÜRÜNÜ ALMAK İSTEMEZ Kİ !. Üstelik ülkelerden bazıları firmaların aldığı ürünleri ne kadara aldığını paylaşacak kadar ileri gitmiştir. Bu fiyatları kontrol ederek hedef müşterinize verebileceğiniz fiyatları planlayabilir ve rakiplerinizin fiyatlarını görebildiğiniz için daha yüksek bir fiyatla ürününüzü satabilirsiniz.

Siz de ihracat yapmak istediğiniz ülkelerdeki ithalatçı firmaları öğrenmek istemez misiniz?

Firmamız 12 ülkedeki ithalatçı müşteri bilgilerini sizin için temin etmektedir. Umarız ileride diğer ülkeler de ithalatçı firma bilgilerini paylaşır ve biz de sizlerle bu bilgileri paylaşabiiriz. Firmamız güncelde şu ülkelerin ithalatçı bilgilerini sizlere sunmaktadır; İngiltere, Rusya, Ukrayna, Güney Amerika, Arjantin, Peru, Kolombiya, Şili, Paraguay, Uruguay, Ekvador ve Pakistan.

En fazla 3 adet olmak üzere ihraç etmek istediğiniz ürünlerin 6 haneli GTİP'lerini bize ileterek bu ülkelerdeki ithalatçı firma bilgilerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Her ülkenin, bu GTİP ile yaptığı son 2.000 adet ithalat datası paylaşılmaktadır. Toplam en fazla 24.000 adet ithalat datası sunulmaktadır. Bu sayı güncel ithalatçıları öğrenmek için fazlasıyla yeterli olmaktadır. Daha yüksek adetler için lütfen bizden fiyat alınız. Örnek data için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Talebiniz doğrultusunda istediğiniz data 2 iş günü içerisinde emailine iletilecektir. Faturanız ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

Sonrasında yapmanız gereken tek şey, Linkedin, email veya telefon numaralarından bu firmalara ulaşarak kendileri ile irtibata geçmek ve fiyat teklifinizi sunmanızdır.

Firmamız tüm bu hizmetleri sizler için sadece KDV ve Kargo dahil 799 TL yerine 399 TL'ye geçici bir süre için KAMPANYA kapsamında sağlamaktadır. KAMPANYA'mız 23 Haziran 2016 tarihe kadar geçerlidir.

Hesap numaramız: Garanti Bankası Demirciler Sitesi Şubesi - Serdar Polat - IBAN: TR59 0006 2000 3270 0006 6915 09

İhraç etmek istediğiniz 3 adet ürünün GTİP numarasını, firmanızın tam ünvanını, fatura bilgilerinizi ve telefon numaranızı, ödeme dekontunuz ile birlikte burayı tıklayarak, email adresimize talep emailinizi gönderebilirsiniz.

ŞİMDİDEN BOL KAZANÇLAR DİLERİZ!

Tüm sorularınız için bizimle rahatlıkla irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yeni sloganımız "Turkey, discover the potential."

dıs_ticaret
ana_sag

ban_alt

İstanbul Finansal Danışmanlık Copyright - Tüm Hakları Saklıdır.